Výhody nákupu u nás

Nákup od výrobce

Jsme výhradním zástupcem značky Belmil pro český, slovenský a polský trh. Veškeré zboží máme skladem. To znamená, že dodání zboží k vám bude trvat maximálně 2-3 pracovní dny. Potřebujete poradit s výběrem vhodné školní tašky? O aktovkách a batozích Belmil víme všechno. Můžete se na nás kdykoliv obrátit a my vám ochotně a rádi poradíme.

Garance nejnižší ceny

Víme vám garantovat, že v žádném internetovém obchodě nenajdete naše zboží za nižší cenu. Pokud by se to přesto náhodou stalo a najdete konkrétní model za nižší cenu, napište nám, určitě se dohodneme.

Doprava zdarma

Objednávky v částce nad 1800 Kč vám zašleme zdarma. Připlácí se pouze, pokud si vyberete platbu na dobírku. To znamená, že pokud si u nás vyberete například nejprodávanější zboží školní set s penálem a pytlíkem za 1999 Kč a zaplatíte kartou nebo převodem, neplatíte nic navíc.. A navíc k němu dostanete dárek, který se určitě bude dětem ve škole hodit.

Odeslání reklamace zdarma

Reklamovaného zboží je méně než 1%. Ale pokud byste náhodou potřebovali zboží reklamovat, zajistíme, abyste za odeslání zboží k nám neplatili. Pokud bude reklamace oprávněná, proplatíme vám náklady za odeslání zboží.

Vrácení zboží do 30 dnů

Ze zákona máte nárok na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od doručení. My vám danou dobu prodloužíme, u nás máte nárok na vrácení zboží 30 dní od doručení. Ale prakticky se nám to nestává, spíše naopak, zákazníci jsou s našimi aktovkami a batohy spokojeni. Naše tašky živě vypadají ještě hezčí než na fotografiích.