Školní aktovka Belmil 405-78 Classy Plus Hearts (set s penálem a sáčkem)


Cena
2 199 Kč

Výrobce
Belmil

EAN
8605036866211

Skladem >5 ks - (doručení do 3 dnů)
ks

Školní aktovka pro prvňáčku. Set s penálem, sáčkem a nálepkami. Integrovaný hrudní popruh. Výrobce Belmil. Doporučený věk: 6 - 9 let. Hmotnost pouhých 1050 gramů. Více

Školní aktovka pro holku

Model 405-78 "Classy Plus"

Lehký, ale odolný a pevný
"Classy" váží pouhých 1015 - 1065 g a je vyroben z vysoce kvalitních, pevných a vodotěsných materiálů.

Bonusy
„Classy Plus“ vychází z tvaru nejoblíbenějšího modelu 403-13 „Classy“. Má několik vylepšení. Mezi nejvýraznější změny se řadí nový uzamykací systém na magnet, sada nálepek a malá změna tvaru překlopu, který je nyní pevnější v bocích.

Nový magnetický uzamykací systém
Tento model je vybaven německým uzamykacím systémem Fidlock. Díky silným magnetům lze otevřít jednoduchým posunutím zámku nahoru a automaticky se zavírá. Dokonalá kombinace funkčnosti, bezpečnosti a hravosti. Dětem se bude určitě líbit!

Nálepky na suchý zip pro vyjádření nálady
„Classy Plus“ se dodává se sadou 3 ks nálepek na suchý zip, které se nalepí na přední kapsu, horní víko a penál. Výhodou je, že školní taška vypadá dobře i bez nálepek, protože na suchém zipu jsou vyšívané motivy (srdíčko pro dívky/planeta a raketa pro kluky).

Životnost
Zpevnění ze všech stran a pevná spodní část také zvyšují stabilitu a životnost. Spodní část má také některé další funkce: zajišťuje, že aktovka zůstane ve stejné poloze, zabraňuje znečištění a udržuje obsah suchý i za deštivého počasí.

Hrudní popruh
Aktovka je vybavena nastavitelným a odnímatelným hrudním popruhem. Je obzvláště důležitý při běhu, protože zabraňuje sklouznutí tašky z dětských ramen.

Prostorný vnitřek
Hlavní komora je vybavena inteligentně rozdělenými oddíly, které pomáhají dětem uspořádat školní potřeby. Všechny sešity a knihy se skvěle vejdou. Láhev na vodu (do 0,7 l) a deštník lze snadno zabalit do bočních kapes.

Ergonomie
Ergonomický tvar a prodyšná zádová část zajišťuje, že tlak na záda dětí je minimalizován. Ramenní popruhy jsou také dobře polstrované a nastavitelné, takže je zajištěno pohodlné každodenní nošení. Ergonomický design je certifikován a doporučen německým institutem AGR.

Doporučené lékaři a specialisty
"Školní tašky Belmil jsou ortopedicky a anatomicky vynikající!" říká prof. Dr. Mészáros Tamás z ortopedického oddělení Univerzity Szeged v Maďarsku.

Bezpečnost
Se školní aktovkou Belmil je zaručena bezpečnost, i když je tma. Pečlivě umístěné reflexní pásky na všech stranách, silný a snadno použitelný kovový zámek s reflexním prvkem zajišťuje vysokou viditelnost v noci.

Penál
Prázdný školní penál, ideální pro první stupeň základní školy. Dvě vyklápěcí chlopně mají z jedné strany průhledné fólie na rozvrh hodin. Po vyklopení chlopní naleznete uvnitř množství užitečných gumových úchytů na psací potřeby.

  • Držáky na pera, tužky a pastelky: 27 ks
  • Držák na pravítko: 1 ks
  • Držák na gumu: 1 ks
  • Držák na struhadlo: 1 ks

Penál je celý šitý, není lepený, což zvyšuje jeho odolnost a životnost. Uzavírání je řešeno pomocí zipu.

Sáček na přezůvky
Sáček na přezůvky nebo na tělesnou výchovu. Je lehký a pro uskladnění nepotřebuje mnoho místa. Obsahuje 2 přihrádky. Hlavní přihrádka se dá stáhnout pomocí šňůrky, další se zavírá zipem. Díky přidané síťovině vzadu je zajištěno správné proudění vzduchu, proto je pytlík ideální na nošení přezůvek nebo tenisek na tělesnou výchovu. Je vyroben z odolných materiálů. Může se nosit v ruce nebo jako vak na zádech.

Poznámka: Přesná hmotnost produktu se může lišit +/- 5%.

Parametry
model 405-78 Classy Plus
pohlaví pro holku
motiv srdce
typ školní sety
doporučený věk 6, 7, 8, 9
hrudní popruh ano
způsob uzavírání magnet
výška (cm) 36
šířka (cm) 32
hloubka (cm) 19
hmotnost (g) 1050
objem (l) 19
materiál voděodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky
model 405-78 Classy Plus
pohlaví pro holku
motiv srdce
typ školní sety
doporučený věk 6, 7, 8, 9
hrudní popruh ano
způsob uzavírání magnet
výška (cm) 36
šířka (cm) 32
hloubka (cm) 19
hmotnost (g) 1050
objem (l) 19
materiál voděodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky