Školní aktovka Belmil 405-41 Compact Football 4 (set s penálem a sáčkem)


Dostupnost
Produkt již není v nabídce Není skladem

Výrobce
Belmil

EAN
8605036856052

doporučený věk: 6 - 9 let
objem: 19 l
hmotnost aktovky: 920 - 990 g
rozměry:
aktovka 37 x 30,5 x 19 cm
penál 20,5 x 3,5 x 14 cm
sáček 43 x 45 cm Více

Model 405 - 41 "Compact"

"Compact" váží jen kolem 920 – 990 g a je vyroben z kvalitních, pevných a voděodolných materiálů. Vnitřek tašky obsahuje inteligentně rozdělené přihrádky, které dětem pomáhají uspořádat si školní potřeby.

Životnost
Zpevnění ze všech stran a pevná spodní část také zvyšují stabilitu a životnost. Spodní část má i některé další funkce: zajišťuje, že aktovka zůstane ve stejné poloze, zabraňuje znečištění a udržuje obsah suchý i za deštivého počasí.

Nový magnetický uzamykací systém
Tento model je vybaven německým uzamykacím systémem Fidlock. Díky silným magnetům lze otevřít jednoduchým polovičním otočením a automaticky se zavírá. Dokonalá kombinace funkčnosti, bezpečnosti a hravosti: Dětem se bude jistě líbit!

Hrudní popruh
Taška je vybavena nastavitelným hrudním popruhem. Je obzvláště důležitý při běhu, protože zabraňuje sklouznutí tašky z dětských ramen.

Ergonomie
Ergonomický tvar a prodyšná zádová část zajišťuje, že tlak na záda dětí je minimalizován. Ramenní popruhy jsou také dobře polstrované a nastavitelné, takže je zajištěno pohodlné každodenní nošení. Přidaný hrudní popruh zajišťuje optimální rozložení zatížení.

Bezpečnost
Se školní aktovkou Belmil je zaručena bezpečnost, i když je tma. Pečlivě umístěné reflexní pásky na všech stranách, silný a snadno použitelný kovový zámek s reflexním prvkem zajišťují vysokou viditelnost v noci.

Extra funkce
Má dvě samostatné rukojeti, z nichž každá je navržena pro jiný účel: gumovou rukojeť sloužící k bezpečnému a pohodlnému držení v malých dětských rukou a další, která slouží k zavěšení tašky ve skříňce, na lavici nebo věšáku na zeď.

Prostorné vnitřní přihrádky
Obsahuje inteligentně rozdělené přihrádky, které dětem pomáhají uspořádat si školní potřeby. Má tři velké vnitřní přihrádky. Všechny velikosti sešitů a knih se vejdou. Dvě menší kapsy a kapsa na zip poskytují další úložný prostor pro mobilní telefon a menší předměty například klíče. Přední kapsa je určena k uložení penálu nebo krabičky na svačinu. Láhev s vodou (do 0,7 l) a deštník lze snadno sbalit do bočních kapes.

Doporučené lékaři a specialisty
"Školní tašky Belmil jsou ortopedicky a anatomicky vynikající!" říká prof. Dr. Mészáros Tamás z ortopedického oddělení Univerzity Szeged v Maďarsku.

Penál
Prázdný školní penál, ideální pro první stupeň základní školy. Dvě vyklápěcí chlopně mají z jedné strany průhledné fólie na rozvrh hodin. Po vyklopení chlopní naleznete uvnitř množství užitečných gumových úchytů na psací potřeby.

  • Držáky na pera, tužky a pastelky: 27 ks
  • Držák na pravítko: 1 ks
  • Držák na gumu: 1 ks
  • Držák na struhadlo: 1 ks

Penál je celý šitý, není lepený, což zvyšuje jeho odolnost a životnost. Uzavírání je řešeno pomocí zipu.

Sáček na přezůvky
Sáček na přezůvky nebo na tělesnou výchovu. Je lehký a pro uložení nepotřebuje mnoho místa. Obsahuje 2 přihrádky. Hlavní přihrádka se dá stáhnout pomocí šňůrky, další se zavírá na zip. Díky přidané síťovině vzadu je zajištěno správné proudění vzduchu, proto je sáček ideální na nošení přezůvek, tenisek nebo cvičiek na tělesnou výchovu. Je vyroben z odolných materiálů. Může se nosit v ruce nebo jako vak na zádech.

Poznámka: Přesná hmotnost produktu se může lišit +/- 5%.

Parametry
model 405-41 Compact
pohlaví pro kluka
motiv fotbal
typ školní sety
doporučený věk 6, 7, 8, 9
hrudní popruh ano
způsob uzavírání magnet
výška (cm) 37
šířka (cm) 30,5
hloubka (cm) 19
hmotnost (g) 990
objem (l) 19
materiál voděodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky
model 405-41 Compact
pohlaví pro kluka
motiv fotbal
typ školní sety
doporučený věk 6, 7, 8, 9
hrudní popruh ano
způsob uzavírání magnet
výška (cm) 37
šířka (cm) 30,5
hloubka (cm) 19
hmotnost (g) 990
objem (l) 19
materiál voděodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky