1 599 Kč

Skladem
ks
Belmil

doporučený věk: 6 - 8 let
objem: 17 l
hmotnost aktovky: 760 - 820 g
rozměry: 36 x 28 x 19 cm Více

Doprava a platba

Model 405 - 33 "Mini-Fit"

Nejmenší aktovka
Tento model je ideální pro děti od 1. třídy po druhý stupeň. Jeho malá velikost je speciálně navržena pro tuto věkovou skupinu a zbavuje děti zbytečné zátěže.

Superlehký
"Mini-Fit" váží pouze 750 - 790 g, takže zatížení malých dětí je minimalizováno. Je vyroben z vysoce kvalitních, pevných a nepromokavých materiálů.

Prostorné vnitřní přihrádky
Obsahuje inteligentně rozdělené přihrádky, které dětem pomáhají uspořádat si školní potřeby. Má dvě velké vnitřní přihrádky. Všechny velikosti sešitů a knih se vejdou. Láhev s vodou (do 0,7 l) a deštník lze snadno sbalit do bočních kapes.

Hrudní popruh
Aktovka je vybavena nastavitelným hrudním popruhem. Je obzvláště důležitý při běhu, protože zabraňuje sklouznutí tašky z dětských ramen.

Extra funkce
Má dvě samostatné rukojeti, z nichž každá je navržena na jiný účel: gumovou rukojeť sloužící k bezpečnému a pohodlnému držení v malých dětských rukou a další, která slouží k zavěšení tašky ve skříni, na lavici nebo věšáku na stěnu.

Ergonomie
Ergonomický tvar a prodyšná zádová část zajišťuje, že tlak na záda dětí je minimalizován. Ramenní popruhy jsou také dobře polstrované a nastavitelné, takže je zajištěno pohodlné každodenní nošení. Přidaný hrudní popruh zajišťuje optimální rozložení zatížení.

Doporučené lékaři a specialisty
"Školní tašky Belmil jsou ortopedicky a anatomicky vynikající!" říká prof. Dr. Mészáros Tamás z ortopedického oddělení Univerzity Szeged v Maďarsku.

Bezpečnost
Se školní aktovkou Belmil je zaručena bezpečnost, i když je tma. Pečlivě umístěné reflexní pásky na všech stranách, silný a snadno použitelný kovový zámek s reflexním prvkem zajišťuje vysokou viditelnost v noci.

Poznámka: Přesná hmotnost produktu se může lišit +/- 5%.

Parametry
model 405-33 Mini Fit
pohlaví pro holku
motiv jednorožec
typ samostatné produkty
doporučený věk 6, 7, 8
hrudní popruh ano
způsob uzavírání "klik"
výška (cm) 36
šířka (cm) 28
hloubka (cm) 19
hmotnost (g) 790
objem (l) 17
materiál voděodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky