Školní aktovka Belmil 405-33 Mini-Fit Little Caty (set s penálem a sáčkem)


Dostupnost
Produkt již není v nabídce Není skladem

Výrobce
Belmil

EAN
8605036857134

doporučený věk: 6 - 8 let
objem: 17 l
hmotnost aktovky: 760 - 820 g
rozměry:
aktovka 36 x 28 x 19 cm
penál 20,5 x 3,5 x 14 cm
sáček 43 x 45 cm Více

Školní aktovka pro holku - motiv kočka

Model 405-33 "Mini-Fit"

vzorové video:

Nejmenší aktovka
Tento model je ideální pro děti od 1. třídy po druhý stupeň. Jeho malá velikost je speciálně navržena pro tuto věkovou skupinu a zbavuje děti zbytečné zátěže.

Superlehký
"Mini-Fit" váží pouze 750 - 790 g, takže zatížení malých dětí je minimalizováno. Je vyroben z vysoce kvalitních, pevných a nepromokavých materiálů.

Prostorné vnitřní přihrádky
Obsahuje inteligentně rozdělené přihrádky, které dětem pomáhají uspořádat si školní potřeby. Má dvě velké vnitřní přihrádky. Všechny velikosti sešitů a knih se vejdou. Láhev s vodou (do 0,7 l) a deštník lze snadno sbalit do bočních kapes.

Hrudní popruh
Aktovka je vybavena nastavitelným hrudním popruhem. Je obzvláště důležitý při běhu, protože zabraňuje sklouznutí tašky z dětských ramen.

Extra funkce
Má dvě samostatné rukojeti, z nichž každá je navržena na jiný účel: gumovou rukojeť sloužící k bezpečnému a pohodlnému držení v malých dětských rukou a další, která slouží k zavěšení tašky ve skříni, na lavici nebo věšáku na stěnu.

Ergonomie
Ergonomický tvar a prodyšná zádová část zajišťuje, že tlak na záda dětí je minimalizován. Ramenní popruhy jsou také dobře polstrované a nastavitelné, takže je zajištěno pohodlné každodenní nošení. Přidaný hrudní popruh zajišťuje optimální rozložení zatížení.

Doporučené lékaři a specialisty
"Školní tašky Belmil jsou ortopedicky a anatomicky vynikající!" říká prof. Dr. Mészáros Tamás z ortopedického oddělení Univerzity Szeged v Maďarsku.

Bezpečnost
Se školní aktovkou Belmil je zaručena bezpečnost, i když je tma. Pečlivě umístěné reflexní pásky na všech stranách, silný a snadno použitelný kovový zámek s reflexním prvkem zajišťuje vysokou viditelnost v noci.

Penál
Prázdný školní penál, ideální pro první stupeň základní školy. Dvě vyklápěcí chlopně mají z jedné strany průhledné fólie na rozvrh hodin. Po vyklopení chlopní naleznete uvnitř množství užitečných gumových úchytů na psací potřeby.

  • Držáky na pera, tužky a pastelky: 27 ks
  • Držák na pravítko: 1 ks
  • Držák na gumu: 1 ks
  • Držák na struhadlo: 1 ks

Penál je celý šitý, není lepený, což zvyšuje jeho odolnost a životnost. Uzavírání je řešeno pomocí zipu.

Sáček na přezůvky
Sáček na přezůvky nebo na tělesnou výchovu. Je lehký a pro uskladnění nepotřebuje mnoho místa. Obsahuje 2 přihrádky. Hlavní přihrádka se dá stáhnout pomocí šňůrky, další se zavírá zipem. Díky přidané síťovině vzadu je zajištěno správné proudění vzduchu, proto je pytlík ideální na nošení přezůvek nebo tenisek na tělesnou výchovu. Je vyroben z odolných materiálů. Může se nosit v ruce nebo jako vak na zádech.

Poznámka: Přesná hmotnost produktu se může lišit +/- 5%.

Parametry
model 405-33 Mini Fit
pohlaví pro holku
motiv kočka
typ školní sety
doporučený věk 6, 7, 8
hrudní popruh ano
způsob uzavírání "klik"
výška (cm) 36
šířka (cm) 28
hloubka (cm) 19
hmotnost (g) 790
objem (l) 17
materiál voděodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky
model 405-33 Mini Fit
pohlaví pro holku
motiv kočka
typ školní sety
doporučený věk 6, 7, 8
hrudní popruh ano
způsob uzavírání "klik"
výška (cm) 36
šířka (cm) 28
hloubka (cm) 19
hmotnost (g) 790
objem (l) 17
materiál voděodolný polyester
značka Belmil
záruka 2 roky