499 Kč

Skladem
ks

doporučený věk: 2 - 4 roky
objem: 6,5 l
hmotnost: 260 g
rozměry: 23 x 20 x 9+6 cm Více

Výrobce: BelmilDoprava a platba

Model 305-9 "Mini Kiddy"

Do školky
"Mini Kiddy" je navržen tak, aby byl dokonalým společníkem pro předškoláky v mateřské škole, pro outdoorové aktivity a cestování. Batoh je vyroben z lehkých, ale pevných materiálů s nepromokavou úpravou a hmotností pouhých 260 g. Vak lze prát v pračce.

Extra pohodlí a hrudní popruh
Zadní strana batohu obsahuje měkkou pěnu pro pohodlné nošení. Polstrované ramenní popruhy jsou snadno nastavitelné, takže jsou pohodlné na záda předškoláky. Navíc je batoh dodáván s hrudním popruhem, jehož délku lze nastavit. Hrudní popruhy jsou v tomto věku důležité, protože zabraňují sklouznutí batohu z dětských ramen.

Vnitřní prostor
Větší kapsa poskytuje dostatek prostoru pro plyšové hračky, malou deku nebo oblečení. Přední přihrádka je ideální pro uložení boxu na svačinu. Tuto přihrádku lze rozšířit přibližně o 6 cm. Do bočních kapes se vejde láhev na vodu (do 0,7 l) a deštník.

Přizpůsobení pro nejmenší
Zipy se velmi snadno otevírají a zavírají i malými dětskými rukama a prsty. Reflexní prvky umístěné vpředu a vzadu zvyšují viditelnost. Má dostatečně dlouhou rukojeť, aby ho i rodiče mohli pohodlně nosit.

Poznámka: Přesná hmotnost produktu se může lišit +/- 5%.

doporučený věk 2 - 4 roky