Doprava a platba

DODACÍ PODMÍNKY

Veškeré zboží skladem

Všechny zásoby pravidelně kontrolujeme. Na stránce tak nabízíme k prodeji pouze zboží, které máme fyzicky na skladě a umíme expedovat druhý den po objednávce. V nabídce se může nacházet i produkt, který je dočasně nedostupný, ale bez možnosti nákupu.

Doprava

Při nákupu nad 1700 Kč je odeslání na výdejní místa Zásilkovny ZDARMA.

Částka za dopravu je určena výběrem konkrétní přepravní metody a celkové hodnoty objednávky.

  • Zásilkovna - doručení na výdejní místa - cena dopravy 80 Kč
  • GLS kurýr - cena dopravy 120 Kč

Při dobírce se k částce poštovného připočte 30 Kč.

Ceny jsou uvedeny s DPH.

Dodání objednaného zboží bude podle dostupnosti realizováno v co nejkratším termínu, obvykle do 3 pracovních dnů od vytvoření objednávky, při platbě převodem od přijetí platby na účet.

MOŽNOSTI PLATBY

1. Dobírka

Zákazník uhradí částku za zboží přepravci při obdržení zásilky na požadované adrese. Pokud objednáte do 7:00, ještě v daný den expedujeme.

2. Bankovní převod

Po vytvoření objednávky se zobrazí informace k platbě. Údaje k platbě lze načíst i ze zobrazeného QR kódu. Údaje k platbě přijdou i na emailovou adresu zadanou při objednávce. Od vytvoření objednávky má zákazník 14 dní na zaplacení, během této doby bude zboží rezervováno. Pokud nedojde k zaplacení, bude objednávka po 14 dnech stornována.

3. Okamžitá platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Podporované banky okamžité platby

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Pokud se vaše banka nenachází v nabídce nebo nechcete využít rychlou platbu, vyberte si možnost "Ostatní banky" a zobrazí se vám podklady ke standardní platbě převodem.

4. Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Podporované platební karty

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Kontakty:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267