Školní set 3-dílný Belmil Purple Flying Butterfly

403-13

Nové

Rozměry:

aktovka 36 x 32 x 19 cm

penál 20,5 x 3,5 x 14 cm

sáček 43 x 35 cm

hmotnost aktovky: 900-960 g

materiál: polyuretan

Více informací

1 849 Kč

Parametry

Určenípro holky
Model403-13

Více informací

Tato školní taška, přesto, že je vyrobena z velmi kvalitního, odolného a nepromokavého materiálu, patří k nejlehčím na trhu. Váží pouze 1kg. Kapacitně vyhovuje potřebám prvního stupně základní školy. Má prostornou hlavní komoru. V přední části, která se snadno otevře suchým zipem, je další prostor např. na svačinový box nebo penál. Do hlavní komory bez problémů umístíte velké i malé desky s penálem a ještě zbude místo na jiné drobnosti. Na vnitřní straně klopy je našité průhledné okénko na rozvrh. Do bočních kapes se vejde láhev na pití. Samozřejmostí jsou vhodně umístěny reflexní prvky. Taška je z nepromokavého materiálu, není třeba dokupovat pláštěnku. Zádová část je bohatě polstrovaná. Má vyprofilované větrací drážky, které umožňují maximální proudění vzduchu. Ramenní popruhy jsou také polstrované a nastavitelné. Spodní část je chráněna omyvatelným plastovým dnem, takže taška přežije i položení na mokrý povrch. Pevné dno navíc zajišťuje stabilitu tašky, taška stojí pevně a nepřevrátí se, ani když je prázdná. Je vyrobena v Evropě podle nejpřísnějších evropských norem.

Prázdný školní penál, ideální pro první stupeň základní školy. Uvnitř dvě chlopně mají z jedné strany průhledné fólie na rozvrh hodin, z druhé strany má každá 6 gumových úchytů na psací potřeby. Uvnitř je dalších 15 úchytů na pera, tužky a pastelky a 3 větší úchyty na nůžky, gumu a pravítko. Penál je celý šitý, není lepený, což zvyšuje jeho odolnost a životnost. Uzavírání je řešeno pomocí zipu. Penál je vyroben v Evropě.

Textilní sáček na přezůvky. Sáček se dá nosit buď přes rameno, v ruce nebo na zádech jako batoh. Může se použít na nošení přezůvek, úboru na tělesnou výchovu, potřeb na výtvarnou nebo hudební výchovu. Je vyrobeno z odolného materiálu, zavírá se stahováním šňůrkou. Sáček je vyráběn v Evropě.